Hobby i rekreacja Turystyka 

Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Poznaj dalsze szczegóły o górach zimą dla początkujących.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym bezpieczne i świetnie opracowane eskapady kierowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia oraz sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wylot charakter górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielących się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Zobacz również