biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonieKosztowności Zakupy 

Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Idealnym podarunkiem dla eleganckiej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby idealnie współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób kupować biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, wykazujące znakomite parametry optyczne. Migoczą pod wpływem światła szykownym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione koloru. Mogą wspaniale imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych komponentów można otrzymać następujące zabarwienia: niebieski, czerwony, oliwkowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Bransoletki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek oraz łańcuszków. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wariantach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.

Zobacz również