Kosztowności Zakupy 

Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

W tym miejscu znajdziesz bezkonkurencyjną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie można kupić prawie wszystko, nadal jest mnóstwo rzeczy, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Zakup złotej broszki, łańcuszka bądź pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej wskazówki złotnika. Pokaże on współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi także obwód bransoletki, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje czy też inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy własny pomysł na naszyjnik bądź broszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w szkatułce trzymamy niekompletną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Zobacz również