Kosztowności Zakupy 

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Wszystko o biżuteria srebrna sklep.

Jest z ludźmi od wieków i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swego typu ozdobą ciała i pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz panowie, maluchy i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Dobre strony srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, iż jej używanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować lub uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz również