Kosztowności 

Stylowe srebrne kolczyki

Jeśli potrzebujesz kolczyków, koniecznie sprawdź srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez kobiety elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak często wybierane oraz w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, jak również szykowne. Równie popularne są długie kolczyki, które pięknie wydłużają szyję. Mogą być wysadzane szlachetnymi klejnotami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie wywołują alergii skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz technologię ich wykończenia – najbardziej oryginalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się nienagannie, trzeba skrupulatnie je czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia. Należy odkurzać je codziennie miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych metod czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje niezwykle niszczą miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.

Zobacz również