wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebraKosztowności Zakupy 

Wisiorki srebrne

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej ważna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu itp.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz również