Kosztowności Zakupy 

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Kliknij tu, aby kupić biżuterię z koralem.

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, koral działa wyciszająco na osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Koral najczęściej spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od leków.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz również