Hobby Oświata 

Chcesz poznać techniki malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Szukasz aktualnej oferty nauki malowania akwarelami? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-akwareli/.

Malowanie farbami akwarelowymi jest jednym z twórczych sposobów wyrażania siebie i nie trzeba stawać się w tym ekspertem, żeby czuć z tego uciechę każdego dnia. Dla wielu jest to przecież wyłącznie metoda zrelaksowania się po wyczerpującym dniu lub pasja i nie dążą oni do osiągnięcia w tej sferze doskonałości. Jednak jeżeli pragniesz malować coraz lepiej, warto postawić na kurs akwareli.

Nie tak prosto kontrolować akwarele – zapisz się na kurs akwareli

Akwarele to wbrew pozorom nie jest łatwe medium. Efekt końcowy zdaje się bardzo niepozorny i nietrudny do stworzenia, lecz jest wynikiem mnóstwa czynników, o których początkujący twórca nie ma przeważnie pojęcia. Ogromny udział w samym toku malowania ma także przypadek – akwarele to farby, nad którymi trudno jest zapanować i nawet twórcy doświadczeni w tej technice przenigdy nie są pewni tego, że malunek zawsze wyjdzie dokładnie tak, jak przewidywali. Kurs akwareli to perfekcyjne miejsce, żeby rozpocząć swoja przygodę z tą techniką malowania oraz zdobyć potrzebne elementarne informacje nieodzowne do odnalezienia w sobie pasji do farb akwarelowych. Wszyscy są tu ciepło widziani, niezależnie od tego, czy podjęli już jakieś próby z akwarelami, czy to ich pierwszy kontakt z tym rodzajem farb. Prowadzący kurs podczas pierwszych godzin rzetelnie wyjaśniają cechy tych farb, różne techniki ich stosowania oraz typy papieru, który wykorzystuje się w malarstwie akwarelami i jego oddziaływanie na finalny efekt pracy.

Dlaczego warto zapisać się na kurs malarstwa akwarelami?

W czasie powszechności internetu nie ma problemu, aby wyszukać a następnie obejrzeć filmy instruktażowe, które uczą malowania farbami akwarelowymi. Jednak raczej nie będzie to równie rozwijające jak udział w kursie malowania akwarelami prowadzonym przez biegłego dydaktyka ze szkoły rysunku i malarstwa. W wartościowej szkoleniu z technik artystycznych niezbędne są zalecenia, które uczestnicy kursu słyszą od instruktorów w czasie pracy. Takie korekty umożliwiają szybciej nabywać warsztat, a kursant nie musi głowić się nad tym, jaki jego błąd sprawił, iż jakiś efekt nie wyszedł tak jak planował. Dodatkowo nauka w zespole innych osób o wspólnych pasjach formuje komfortową atmosferę wsparcia, które jest nadzwyczaj potrzebne w inspirowaniu do ciągłego doskonalenia warsztatu. Uczestnictwo w rzeczowej ocenie twórczości pozostałych kursantów, umożliwia z kolei trafnie ocenić swoje prace już zakończeniu kursu.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz również