Oświata 

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o digital paintingu, odnajdziesz na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz również