warsztat kulinarny krakówOświata Żywność 

Kurs kulinarny – warsztaty nie tylko dla amatorów

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych to znakomita droga do zdobycia dodatkowych umiejętności – poznanie tajników najrozmaitszych receptur i dobrych technik produkcyjnych lub po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest usługa? Dlaczego warto zapisać się na warsztaty kulinarne?

Kurs kulinarny – poznaj tajemnice technik gotowania

Wprawy w gotowaniu nie zdobywa się w krótkim czasie – prawdziwy mistrz potrzebuje lat, żeby nauczyć się zawiłych przepisów i poszerzać swoje kwalifikacje. Jeżeli pragniesz naśladować najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i skorzystaj z wiedzy zawodowych szefów kuchni, którzy poznali tajniki technik gotowania, a teraz dzielą się nimi z mniej doświadczonymi kursantami. Oferta skierowana jest do rozmaitych odbiorców – zarówno do amatorów, którzy dopieroco rozpoczynają swoją historię z gotowaniem, jak i do osób, które dążą do tego, by podnieść posiadane już umiejętności. Kursy kulinarne dostarczają ogromną rozpiętość tematyczną – można wziąć udział w szkoleniu z kuchni fit, doskonalić przyrządzanie deserów, ciast i innych słodkich produktów, uczyć się przygotowywać pyszne steki wołowe, a także poznać przepisy wegańskie.

Dwa etapy warsztatu kulinarnego – szkolenie praktyczne i teoretyczne

W jaki sposób prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne są podzielone na dwie części – szkolenie praktyczne oraz teoretyczne. Etap praktyczny jest całkowicie dedykowany opanowaniu przyrządzenia konkretnych potraw, a wprowadzenie teoretyczne skupia się na wyjaśnieniu podstaw. Kursanci wszelkie potrawy przyrządzają samodzielnie, uczą się również sztuki przystrajania dań na talerzu, a wszystko nadzorują szefowie kuchni. Pragniesz zdobyć nowe umiejętności kulinarne i podawać swoim znajomym zachwycające potrawy? Jeśli interesują Cię kursy kulinarne przeprowadzone z naciskiem na praktykę, skorzystaj z kursów oferowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy mają szerokie doświadczenie w tym fachu.

Nasze dane teleadresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Zobacz również