Oświata 

Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Szukasz więcej wiadomości o kursie Blender? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku bez ustanku ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki preferując tworzenie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili dużymi wydatkami – można bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i często bywa dość męczący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne osobom, które niedawno poznali Blender. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie różnorodnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które należy poprawić oraz proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w jak najmniej licznych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w branży filmowej, gier komputerowych i projektowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje zatem dużo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu artyści oraz hobbyści chcący spróbować nowych form ekspresji bądź rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz również