Oświata 

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o kurs architektura, znajdziesz na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – głównie fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też porady specjalistów, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Łodzi lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz również