Prawo i wymiar sprawiedliwości 

Kancelaria prawna w Krakowie

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Taka lokalizacja sprawia, że na rozmowę z prawnikiem można bez trudu dotrzeć z każdej części Krakowa, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby posiadające polisolokaty bądź kredyty we frankach. Są to też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.

Zobacz również