Rachunkowość, finanse 

Flobo – automatyczna obsługa należności

Flobo - automatyczna obsługa należności. Czytaj więcej na flobo.io.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności abonamentowe, dlatego doskonale zda egzamin w uczelniach prywatnych czy językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Zobacz również