aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz KrakówUsługi Usługi budowlane 

Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Zobacz również