Usługi budowlane 

Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Budowa domów drewnianych energooszczędnych - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się spełnić to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się też wielkimi stratami energii. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy drewniane stanowiące połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy budowane z drewna to obecnie bardzo dobry przykład na to, jak doskonale można łączyć klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach określa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, spadzisty dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają także inne nowatorskie materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stosują dość zwartą bryłę budynku, zalecają dobór właściwych okien i odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjalistom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie jest proste. Dlatego najlepiej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał pięknie, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Zobacz również