Usługi Usługi budowlane 

Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Zwróć się do biura architektonicznego Kraków, aby skorzystać z porad profesjonalistów.

Pracownia architektoniczna świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a następnie czynnie dogląda postępu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu bądź proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię innowacyjne, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się spośród wielu domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające obecne nurty architektoniczne.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi żłobki, pensjonaty, obiekty rekreacyjne czy kawiarnie. Organizacja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektowe może również przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Zobacz również