Usługi budowlane 

Projekty domów drewnianych w Polsce

Uzyskaj więcej informacji o projektach domów drewnianych nowoczesnych.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna budowa powoduje, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom dają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym specjalistom

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na alergie czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym atutem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo całość robót realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Zobacz również