Usługi 

Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Zleć catering firmowy.

Warsztaty, spotkanie biznesowe lub sympozjum – każda pokaźniejsza firma zapewne pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli organizowane wydarzenie zainteresuje masę osób, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można skonsumować w mgnieniu oka

Sympozja i szkolenia biznesowe to eventy trwające zwykle po 5-6 godzin, często nawet przez 2-3 dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny program wykładów, między którymi przewidziane są średnio trzy niezbyt długie przerwy, podczas których ciężko jest zjeść kompletny obiad w najbliższej jadłodajni. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, także zabrać na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia koszuli i dłoni. Usługa cateringu firmowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – powierz to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie spraw omawianych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nigdy nie zastąpi profesjonalnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort uczestników.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz również