Usługi 

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Organizacja przyjęć weselnych Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, chrzty bądź wesela, od dawna przestały być urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i setkę osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a potem naszykować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – zamów catering na wesele

Organizacja zabawy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wybór wystroju sali, sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości napojów i przekąsek podawanych podczas imprezy, a co istotne – przygotowanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich przy stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoły będą wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy na czas będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering weselny – potrawy dopasowane do charakteru przyjęcia

Wesela kierują się swoimi normami, zarówno w sferze atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, trunków i przekąsek pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Zamawiający ma więc możliwość samemu skompilować jadłospis z zaproponowanych potraw. Trzeba jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz również