Reklama i marketing Usługi 

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Chcesz zobaczyć, kto wykonuje spacer Google? Koniecznie skieruj się tu.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy też pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz również