Usługi 

Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie serwis okien. Skieruj się w to miejsce.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają również warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Zobacz również