Usługi Usługi transportu 

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice na pandaparking.pl

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz również