Usługi Usługi transportu 

Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, znajdziesz na pandaparking.pl.

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Dlaczego warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje także bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz również