wdrożenia woocommerce, sklep woocommerceInternetowe witryny Usługi 

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Dlaczego warto założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, posiada niemało zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą użycia stosownych wtyczek poszerza się także ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie między innymi za pośrednictwem DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (generowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o jego ochronę przed cyberatakami, wykorzystanie tylko potrzebnych, sprawdzonych wtyczek oraz poprawną semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym szybko można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach albo publikować poradniki i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Zobacz również