Usługi Usługi transportu 

Gniotpol Trailers Sp. z o. o. – o polskim producencie zabudów samochodowych

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Jednoczenie wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na potrzeby permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są tylko surowce wysokiej jakości, pochodzące od uznanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni trzech dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to nowocześniejszych projektów na najwyższym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o przewozie szczególnie wymagających towarów.

Producent przyczep – serwis w warsztacie w Malni i w punktach ASO

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w paru punktach ASO), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o komfort nabywców, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do zabudów spółki są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co znacznie usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.

Zobacz również