Usługi 

Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty przyjęcia w plenerze!

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też chrzty, „osiemnastki” oraz komunie święte. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka czy urodziny, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, zaproszonym należy zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których dużą część gości mogą kilkulatki, jak chrzty bądź komunie, warto zorganizować w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski podawane gościom też wypada dostosować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęć – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wynajęcie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w iście dworskiej oprawie odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli impreza ma być urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania menu, przez ustawienie oraz ozdobienie stołów, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Zobacz również