Internetowe witryny Reklama i marketing Usługi 

Kilka słów o pozycjonowaniu

Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić pozycjonowanie sklepu? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/

Pozycjonowanie to wiele czynności, które mają na celu zwiększenie widoczności stron w bezpłatnych (organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyżej strona wyświetla się w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie prowadzi do zwiększenia przychodów firmy. Dodatkowym plusem tego działania jest poprawa rozpoznawalności usługi, produktu czy też samego brandu.

Google ocenia wszystkie witryny internetowe pod kątem prawie 200 różnych czynników. Wynik tej ewaluacji decyduje o tym, na której pozycji strona lub jej podstrona wyświetli się w wynikach wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe. Za niezwykle ważne czynniki rankingowe zawodowcy do spraw SEO uważają np. linkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne), prędkość ładowania, a także jakość contentu.

Wpisując w wyszukiwarkę Google dowolne słowo, użytkownik otrzymuje wykaz stron, których treść została uznana za najdokładniejszą odpowiedź na powyższe zapytanie. Jakie adresy pojawią się w wynikach na pierwszych pozycjach? Na pewno te, których zawartość jest niepowielona z innych witryn i starannie nasycona przemyślanymi słowami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest też szybkość wczytywania się witryny (nie tylko w wersji na komputer, lecz i urządzeniach przenośnych), właściwie zoptymalizowany kod HTML, a także jakość linków przychodzących do naszej strony.

Czy warto przekazać pozycjonowanie i optymalizację sklepu albo strony www podmiotowi zewnętrznemu?

Algorytm Google regularnie jest modyfikowany, dlatego zaleca się oddać pozycjonowanie stron i sklepów internetowych ekspertom. Właściwym wyborem będzie firma SEO mająca długoletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach pracuje szereg ekspertów nie tylko od SEO, lecz również programowania oraz copywritingu. Pozostawiając pozycjonowanie strony zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne działania, które także podniosą dochód firmy.

Do kogo adresowana jest oferta pozycjonowania sklepów oraz stron www?

Pozycjonowanie to przede wszystkim usługa skierowana do administratorów stron, które służą do demonstracji i sprzedaży usług albo produktów przedsiębiorstwa. Decydując się nawet niszowy biznes niemądrze jest w dzisiejszych czasach nie założyć strony firmowej albo ją utworzyć, ale nie podjąć się jej pozycjonowania. Konkurencja nie śpi w walce o pozyskanie nowych klientów. Według badań blisko 97% osób poszukuje w internecie informacji o lokalnych markach, co wyraźnie wskazuje do jak obszernej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony lub sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, że klient zdecyduje się na naszą ofertę.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Zobacz również