Reklama i marketing Usługi 

Kreowanie wizerunku firmy – filmy eventowe

Filmowanie imprez, eventów oraz wydarzeń to ogromnie skuteczny sposób na promocję naszego biznesu, produktów lub usług. Profesjonalnie nagrany klip przyciąga uwagę nowych klientów i znakomicie kreuje pozytywny wizerunek marki. W dzisiejszych czasach popularne staje się filmowanie akcji promocyjnych, targów, konferencji i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje wiele doświadczonych firm, które w swojej pracy stosują wysokiej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Dlaczego warto wybrać filmowanie eventów?

Filmowanie wydarzeń i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie fenomenalnego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Kreatywnie zmontowany film może przekonać widzów do wzięcia udziału w następnej edycji wydarzenia, a sponsorów – do zainwestowania w przedsięwzięcie. Relacja w formie filmu znacznie lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, statyczne materiały reklamowe czy foldery. Ten sposób promocji można również wykorzystać online – na własnej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – jakie urządzenia stosują zawodowcy?

Doświadczona i kompetentna ekipa dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń korzystają w swojej pracy między innymi z najwyższej jakości dronów do filmowania ujęć z powietrza, stabilizatorów obrazu, kamer sportowych czy lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w rozdzielczości 4K, a to zaledwie nieznaczny ułamek sprzętu, który zapewnia znakomitą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają także specjalistycznych programów do montażu klipów.

Zobacz również