Usługi Usługi transportu 

Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Tutaj dowiecie się wszystkiego o parkingu przy lotnisku Balice.

Kluczowe atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałą popularność, to szybkość, komfort oraz sposobność przybycia nawet w bardzo oddalone zakątki świata. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – leć bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie martwić się o swoje auto, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niesłychanie ważne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia pracowników

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego przy lotnisku możemy liczyć także na wiele ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą uzyskać asystę załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowany akumulator czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz również