Usługi 

Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Sprawdź, jak zamówić catering okolicznościowy. Kliknij w to miejsce.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też poczęstować je pysznymi posiłkami i napojami. Możesz postarać się przygotować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoja uroczystość i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie kryć się w kuchni czy udawać kelnera. Z tego powodu organizację menu na rodzinne święta polecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby wynajmować lokalu!

Gdy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli z miejsca o cateringu na wesele albo eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy naprawdę dużej liczbie zaproszonych rozpatrywała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, iż na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a nieraz również tych większych, jeśli nie wiązało się to z wynajmem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy wygodniej będzie urządzić imprezę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy to oferta zamawiana na dowolną rodzinną okazję. Wykwalifikowani kucharze bez trudu zaplanują jadłospis współgrające ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię czy na rocznicę ślubu. Catering okolicznościowy to również obsługa komersów, półmetków oraz studniówek. Szukając firmy oferującej tę usługę zalecamy wybrać taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do wizji i – co ważne –portfela klienta, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. oferując pomoc w przyozdobieniu i rozstawieniu stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz również