Usługi 

Opieka nad grobem

Chcesz sprawdzić, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze grobów naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, jakie musimy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Warto też zaznaczyć, że stawki uzależnione są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Zobacz również