lokal na imprezę krakówUsługi 

Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których intencją ukształtowanie głębokich więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby świętować osiągnięte wyniki, a także różne gale dla kontrahentów biznesowych, konferencje oraz szkolenia. Takie imprezy wymagają dobrego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Gdy nie mamy w budynku firmy pojemnych pomieszczeń, w których uda się wyprawić bankiet, należy sprawdzić propozycje najmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla akcjonariuszy spółki, podczas których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest przy takich okazjach zorganizować imprezę w unikatowym miejscu, które dobitnie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeżeli na event poproszone zostaną osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba postawić na salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering solidnej firmie

Planując event firmowy nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce apetycznych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się nakryciem stołów. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Powinno się zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w wytworny sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i znakomicie prezentujące się na talerzu dania.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Zobacz również