Internetowe witryny Reklama i marketing Usługi 

Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Chcesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków? Zajrzyj na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz łatwość użycia go do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, funkcjonujących wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Warszawie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę potencjalnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług lub sklepów stosują z reguły frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “cukiernia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron internetowych oraz optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. Przez ten okres gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Zobacz również