Reklama i marketing Usługi 

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Sprawdź, kto je dla Ciebie sporządzi.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń firm i lokali usługowych. Przeważnie spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej marki? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie fotografii sprawia wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie nieruchomości, lokalu bądź budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na wyróżnianie Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości zaprezentowania wnętrza biura, hostelu albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej atrakcyjna oraz pomaga dokładnie zapoznać się z konkretnym punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych pomieszczeniach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu zademonstrować naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Przygotowanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, aczkolwiek w teorii można opracować na własną rękę, jednakże do celów reklamowych wskazane jest wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania najlepszej jakości zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz również