Usługi 

Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Dowiedz się, kto oferuje catering na imprezę. Zajrzyj tutaj.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych miastach kraju mają miejsce benefisy, sympozja albo bankiety. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przyszykowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – postaw na doświadczenie

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym urządzisz piknik bądź masz zamówioną salę bankietową? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz musisz postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych przekąsek, trunków oraz ciepłych posiłków. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych wydarzeń w złym tonie jest postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się sami. Cała oprawa eventu jest ważna – odpowiednie rozstawienie stołów, eleganckie akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy bez wątpienia docenią też, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Plusem skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje rewelacyjne posiłki, ale także szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas uczestnikom demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby przyjrzeć się na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki gości. Podczas ustalania szczegółów oferty zasugeruje ona, jakie przekąski, dania i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz również