Wyposażenie i urządzanie wnętrz 

Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Potrzebujesz więcej wiadomości o kuchniach na wymiar? Dobrze trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje wady oraz zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można bez trudu zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie potrzebują szybko i łatwo urządzić własną kuchnię. Są jednak w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar i mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niestereotypowe wnętrze i konkretne oczekiwania internautów znacznie ograniczają walory kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zlecenie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, układzie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać unikalny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, zgrabnych i nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasze dane teleadresowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Zobacz również