Wyposażenie i urządzanie wnętrz 

Wyraź siebie! Do aranżacji wnętrz wykorzystaj designerskie meble

Jeśli potrzebujesz mebli vintage, skieruj się na tę stronę.

Nasze domy i styl, w jakim je urządzamy, może wiele powiedzieć o naszym charakterze, ulubionej estetyce oraz o tym, jak definiujemy komfort. Konsumentów już nie satysfakcjonuje propozycja popularnych meblarskich sieciówek, w których można się zaopatrzyć w meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, identyczne dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych krajów świata. W związku z tym szukamy mebli, które nie tylko będą manifestować nasz indywidualizm, ale także będą bardzo ergonomiczne. Takie są meble polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nowoczesne meble wyróżniane w Polsce i za granicą

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 r. i jej sercem jest duet projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Aczkolwiek niepowtarzalne meble produkowane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy całego teamu pracowników, składającego się z zawodowych konstruktorów, rzemieślników i technologów. Firma Swallow’s Tail z wielką drobiazgowością podchodzi do procedury kreowania kolejnych serii produktów, przeznaczając każdemu z etapów – od roboczego szkicu, przez projekt konstrukcji, aż po wybór stosownego gatunku drewna – sto procent zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych produktów powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że meble studia STF zdobyły sporo nagród z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (np. w Kolonii, w Łodzi oraz w Paryżu).

Gdzie kupić designerskie meble z litego drewna studia STF?

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można zamówić wchodząc na stronę www marki. Prócz funkcjonalnych stołów do jadalni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też komody, krzesła oraz ławki, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster i tealighty). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Modernistyczne meble studia STF można kupić także w salonach meblowych na terenie całej Polski (przykładowo w Poznaniu, we Wrocławiu bądź w Bydgoszczy) oraz w Europie (m.in. w Holandii czy w Belgii).

Nasze dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Zobacz również