Zakupy 

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Zamów gąsior do wina na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz również