Zakupy 

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Szukasz celebrytek? Wejdź na http://tinyurl.com/gsmwm4j.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz również