Usługi budowlane Zakupy 

Kontenery na odpady – do przewozu odpadów lub materiałów sypkich

Jeśli chcesz zamówić kontener KP 7, koniecznie sprawdź ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Część śmieci nie powinno być wyrzucanych do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są wytwarzane podczas wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, a także odpadów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z składowaniem i przewozem odpadów. By się przed nimi ustrzec, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do przechowywania i przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są też kontenery uszczelniane, które doskonale sprawdzają się przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również wymagane w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, takie jak granulaty, wióry metalowe bądź trociny. Proces ich załadunku usprawnia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są różne podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem pomieszczeń, jak również różnego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się podmioty świadczące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Użyczają je one klientom, a po zapełnieniu odwożą do punktu legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Nasze dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Zobacz również