Uroda i kosmetyki Zakupy 

Kremy przeciwzmarszczkowe – krótka charakterystyka

Chcesz zamówić kremy przeciwzmarszczkowe do cery? Skieruj się na ten adres.

Także młoda cera bez wyprysków potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Pozwoli to spowolnić tok wyniszczania się tkanek i dzięki temu dłużej utrzymać ich zdrowy wygląd. Przede wszystkim dotyczy to skóry twarzy, która jest najbardziej podatna na powstawanie nieestetycznych zmian, wśród których wyjątkowo dokuczliwe dla kobiet, jak i mężczyzn, są zmarszczki. W związku z tym tak istotne jest, by używać odpowiednich kremów przeciwzmarszczkowych dopasowanych do wieku i rodzaju skóry. Szczęśliwie nie będzie to skomplikowane, ponieważ na rynku można dostać kosmetyki dostosowane do dowolnego typu skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – co znajdziemy w ich składzie?

Najważniejszym celem kremów przeciwzmarszczkowych jest hydratyzacja skóry. Toteż kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy częstokroć zawierają mocznik – komponent, który łączy cząstki wody i tym sposobem zapobiega jej utracie, a oprócz tego czyni skórę bardziej miękką. Kosmetyki tego rodzaju zawierają także ceramidy – tłuszcze, które też przeciwdziałają utracie wody, gdyż zapełniają obszary między komórkami skóry. Znaczącym komponentem kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy jest też skwalen. Jest to węglowodór wielonienasycony znajdujący się w składzie naturalnego płaszcza lipidowego ludzkiej skóry. Przy odpowiednim stężeniu skwalen zwalcza wolne rodniki i pozostałe niepożądane czynniki, a przy tym umożliwia substancjom odżywczym dotrzeć głębiej w skórę.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – dopasuj do wieku oraz rodzaju skóry

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe dzielą się na kilka kategorii. Jednym z najważniejszych kryteriów podziału sanowi wiek użytkownika, dla którego przeznaczony jest dany preparat. Przy jego doborze warto również zwrócić uwagę, do pielęgnacji której części ciała został on stworzony – przecież krem przeciwzmarszczkowy do cery będzie różnić się właściwościami od kremu pod oczy czy też do szyi.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Zobacz również