Hobby i rekreacja Zakupy 

Lonża jeździecka – niezastąpiona podczas lekcji jazdy

Chcesz kupić lonżę dla konia? Sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142

Lonża to akcesorium cyklicznie wykorzystywane w trakcie nauki jazdy konnej i tresur. Jakiego rodzaju lonże jeździeckie są obecne na rynku? Z czego są produkowane te akcesoria i gdzie rekomenduje się ich szukać?

Typy oraz rola lonży jeździeckiej

Lonża jeździecka to stosunkowo długa linka, zazwyczaj 5-8 metrowa, na której prowadzony jest koń podczas nauki jazdy i doskonalenia umiejętności związanych z trzymaniem wodzy, utrzymywaniem równowagi w siodle, dosiadem, a także łapaniem strzemion. Konia prowadzi się po zarysie koła, natomiast lonża służy do kontrolowania zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten służy też akrobatom cyrkowym oraz woltyżerom do doskonalenia technik i asekuracji prezentowanych trików. Lonża jest oprócz tego pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może też być wykorzystywana w trakcie treningu bez jeźdźca – w takiej sytuacji jest wykorzystywana do ćwiczenia młodych zwierząt i dostarczenia im stosownej porcji ruchu.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć produkty renomowanych marek?

Duże spektrum przyrządów jeździeckich spotkasz w bogato wyposażonych sklepach internetowych sprzedających specjalistyczny sprzęt w dobrych cenach. Posiadają one specjalistyczne lonże dla konia znanych firm – takich jak Waldhausen, Kerbl czy Harrys Horse. Chcesz kupić lonżę dla konia w czarnym, czerwonymlub niebieskim kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje ogromny asortyment akcesoriów, które sprostają wymaganiom najbardziej kapryśnych klientów. W ofercie dostępne są lonże wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże wytworzone są z przyjemnego w dotyku, delikatnego tworzywa i zaopatrzone w obrotowe zapięcie.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Zobacz również