Wyposażenie i urządzanie wnętrz Zakupy 

Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Zamów shuttersy na https://skyshutters.pl.

Urządzając pokój, z rzadka przeznacza się wiele czasu na dekorację okien. W większości wypadków wybiera się standardowe aranżacje, a więc firanki oraz zasłony, które czasami zestawiane są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko znane w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi szafy – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Podstawowym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, tym samym można bez trudu je ustawić w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek mieszkańców. Producenci wykonują je z listw drewnianych, z płyt MDF, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters montuje się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek świetnie sprawdzą się również na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w naszych domach spotyka się wciąż dość rzadko, ale większa część z nas zapewne kina lub ekranu telewizora, ponieważ tego rodzaju okiennice są często stosowane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w Nowej Zelandii oraz południowych Stanach USA.

Praktyczne zastosowanie wewnętrznych okiennic typu shutters

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko doskonale się prezentują, lecz mają również pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować wykorzystanie promieni słonecznych: latem uniemożliwiać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać utracie ciepła. Shuttersy wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i można zainstalować je na większości ram okiennych. Wytwarza oraz montuje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niesłychanie ciekawy wygląd, a więc podnoszą wartość posesji. Warto też zaakcentować, iż shuttersy są regulowane bez użycia łańcuszków, co rodzice małych dzieci lub właściciele psotliwych psów i kotów, które przerwać sterczące linki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Zobacz również