Zakupy 

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Jeśli szukasz etykiet na wódkę, koniecznie odwiedź ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na ślub, Sylwestra lub urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od nowożeńców

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też stać się w fajną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o miejscu i dacie wesela, imionach Pana i Pani Młodej lub słowa podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych kolorach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze panieńskim.

Dekoruj własne przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać używając kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz również