Zakupy 

Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Tutaj poznasz aktualny asortyment hurtowni słoików.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że przeważająca część rynku produktów spożywczych należy do dużych marek, jest to też branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, unikalnym czy też smacznym wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, by towar dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane butelki i słoiki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików najlepiej od polskiego dostawcy

Wiadomym jest, że oferty kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. żurek, marmolady lub pasty warzywne, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie więc dla niego zarówno formą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem także dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i inne elementy w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania soków, piwa bądź wina. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1400, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoiczkami bądź butelkami hurtowo można również kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz również