Tematyka motoryzacyjna Zakupy 

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Znajdź części do Renault

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Zobacz również