Usługi budowlane Zakupy 

Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Producent drzwi wewnętrznych drewnianych - dowiedz się co mogą Ci zaoferować.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na polskim rynku spowodowało, że jej specjaliści zapewniają klientom wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale także najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za pomocą użycia w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o zachowanie kilku ideałów: pełnego komfortu użytkowania produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa, jak również satysfakcji użytkownika.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się dużą troską o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla konsumentówszukających niestandardowych, ale nieprzeciętnie ergonomicznych i solidnych produktów. Zapewniają one domownikom wysoką wygodę – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz są świetną izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one zaopatrzone w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich nieszablonowy, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wytwarzane są tylko z surowców wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć także w obszarze kontaktów z klientem. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują bezpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych zgodnie z ich indywidualnym projektem, idealnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale również ich rozmiaru.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Zobacz również