Zakupy 

Sklep z winem – zamów najlepsze światowe wina online

Szukasz winnicy online? Koniecznie powinieneś odwiedzić https://www.winnica.krakow.pl.

Wino to popularny współtowarzysz wykwintnych obiadów, istotnych wydarzeń i imprez okolicznościowych. Istnieje tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a bogactwo smaków, aromatów i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest zapewne największa pośród wszystkich trunków alkoholowych.

Szukasz wina o niecodziennym smaku? Kup je w sklepie z winem!

Przygotowując ważną uroczystość albo wybierając wino dla siebie najczęściej sięgamy po trunki dostępne w osiedlowym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w przystępnej cenie, lecz raczej nie znajdziemy tam trunków o unikalnym smaku. Poza tym często przy zakupie jesteśmy skazani tylko na dane z etykiety, bowiem kadra sklepu na ogół nie posiada odpowiedniej wiedzy, żeby rzetelnie pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą optymalnie wybrać wino pod planowany posiłek bądź które szukają nowych, ciekawych gatunków wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Winnica online – zamów wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie oferuje nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z całego świata (m.in.. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale także miody pitne, nalewki i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie wytwarzane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu znajdują się również wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które rewelacyjnie nadają się na spotkania z pokaźną liczbą uczestników i których plusem jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości i objętości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, więc dostępne są tu alkohole nieczęsto spotykane na polskim rynku. Winnica prowadzi też szkolenia oraz degustacje, a na szczególne zlecenie odnajduje i importuje do Polski perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z butelką wina.

Nasze dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]

Zobacz również