słoik z kranikiem, słój z kranikiemZakupy 

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz również